KECMANOVIĆ PORAŽEN OD NAJBOLJEG TENISERA U 2024. GODINI! Fantastični Norvežanin prvi došao do 30 pobeda u sezoni!

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u treće kolo mastersa u Madridu, pošto je posle dva seta poražen od šestog tenisera sveta Norvežanina Kaspera Ruda 4:6, 1:6. Kecmanović, 66. igrač na ATP listi, poražen je posle sat i 14 minuta igre. Nakon dva brejka na obe strane, Rud je u 10. gemu prvog seta po treći put oduzeo servis Kecmanoviću

PROTIV NJEGA NIJE MOGAO: Kecmanović eliminisan sa Mastersa u Madridu!

Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u 3. kolo Mastersa u Madridu. Srpski teniser je u okviru 2. kola izgubio od Kaspera Ruda iz Norveške rezultatom 2:0 (6:4, 6:1). Bio je ovo njihov peti međusobni duel i treći trijumf šestog tenisera sveta, a duel je trajao svega 74 minuta. Pobedio Mišu... Kasper Rud foto: Thomas COEX / AFP / Profimedia Miša

Кецмановић елиминисан од Руда у Мадриду

Норвежанин је рутински добио меч и изједначио у међусобном скору на 2:2. Његов наредни ривал биће Британац Камерон Нори, који је савладао Бразилца Жоаа Фонсеку 6:1, 6:4. Мастерс у Мадриду игра се за наградни фонд од 7.877.020 евра.

Kecmanović eliminisan u Madridu, Rud rutinski u treće kolo

MADRID - Srpski teniser Miomir Kecmanović zaustavljen je u drugom kolu Mastersa u Madridu, pošto je večeras poražen od Norvežanina Kaspera Ruda rezultatom 6:4, 6:1. Norvežanin je rutinski dobio meč i izjednačio u međusobnom skoru na 2:2. Njegov naredni rival biće Britanac Kameron Nori, koji je savladao Brazilca Žoaa Fonseku 6:1, 6:4. Masters u Madridu

Rud nerešiva prepreka za Kecmanovića

Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN 0 komentara Norvežanin Kasper Rud plasirao se u treće kolo mastersa u Madridu pošto je sa 2:0 u setovima (6:4, 6:1) savladao srpskog tenisera Miomira Kecmanovića. Meč je trajao 74 minuta. Kecmanović je dobro igrao u prvoj deonici meča i pri rezultatu 4:4 imao čak i dve brejk-lopte koje su veoma lako mogle biti i set lopte