pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Crveno-beli presekli: Razbesneo "grobare", a sada mu je stigla nagrada!
Crveno-beli presekli: Razbesneo "grobare", a sada mu je stigla nagrada!

Crveno-beli presekli: Razbesneo "grobare", a sada mu je stigla nagrada!

Košarkaši Olimpijakosa su imali jednu od najboljih sezona u istoriji kluba. Crveno-beli iz Pireja su posle 13 godina ponovo postali prvaci Evrope , a takođe su uspeli da odbrane titulu u Grčkoj, jer su u finalu bili bolji od Panatinaikosa. Klub je tako odlučio da nagradi pojedine članove kluba za ovosezonski uspeh, a među njima se našao i glavni trener