Trener Milana Pioli: Zlatan je tražio da izađe, ali ovoga puta sam ja ignorisao njega

Milan je pobedio Inter sa 2:1 uz dva gola Ibrahimovića, dok je pogodak za domaći tim postigao Romelu Lukaku Trener Milana Stefano Pioli pohvalio je Zlatana Ibrahimovića rekavši da je taj fudbaler profesionalac za primer, nakon što je postigao dva gola u večerašnjoj utakmici i pobedi protiv velikog gradskog rivala Intera. Milan je pobedio Inter sa 2:1

"Ibrahimović tražio izmenu, ignorisao sam ga"

Trener Milana Stefano Pioli pohvalio je Zlatana Ibrahimovića rekavši da je taj fudbaler profesionalac za primer. Milan je pobedio Inter sa 2:1 uz dva gola Ibrahimovića, dok je pogodak za domaći tim postigao Romelu Lukaku. Ibrahimović se baš pred derbi oporavio od koronavirusa i odigrao je celu utakmicu na vrhunskom nivou. "Bio je veoma umoran, čak

IBRAHIMOVIĆ REŠIO DERBI: Kolarov i Inter osetili moć Milana

Zlatan Ibrahimović je na sjajan načiun obeležio povratak na teren posle pobede nad koronavirusom. Kolarov je pokušao da zaustavi Ibrahimovića koji je nezadrživo grabio ka kaznenom prostoru, a na ulasku u šesnaest metara, Ibra zastaje, pravi iskusnu varku na koju naseda Kolarov i za sudiju nije bilo dileme - jedanaesterac za Milan. Ibrahimović ga je

Milan pobedio Inter u velikom gradskom derbiju

Fudbaleri Milana pobedili su danas kao gosti u velikom milanskom derbiju Inter sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Serije A. Foto:Fonet Milan je poveo u 12. minutu golom Zlatana Ibrahimovića. Prethodno je dosuđen penal posle starta Aleksandra Kolarova na Ibrahimoviću, švedski fudbaler je izveo penal, odbranio mu je golman Samir Handanović, ali je Ibrahimović

Sjajni Ibra KAO BENDŽAMIN BATON za prekid petogodišnjeg prokletstva Milana

U velikom derbiju Milana čuvenom "Derby della Madonina" Milan je pobedio Inter 2:1, što je prva pobeda rosonera nad velikim rivalom posle pet godina. Poslednji trener koji je vodio Milan do pobede u gradskom derbiju bio je Siniša Mihajlović, o koga se, mnogi smatraju, Milan veoma ogrešio. Mnogi su smatrali da upravo zbog načina kako su se rastali sa

IBRA 'URADIO' KOLAROVA: Srbin će dugo pamtiti veliki italijanski derbi!

Fenomenalno prvo poluvreme priredili su nam Inter i Milan u velikom derbiju italijanskog fudbala, gde je nakon 45 minuta rezultat 2:1 u korist ekipe Rosonere. Zlatan Ibrahimović je centralna figura utakmice, a zanimljiva scena se dogodila u 12. minutu, kada je Aleksandar Kolarov napavio penal nad Šveđaninom. Naime, Ibra je istrčao kontru, uglavio se

JEDAN JE IBRA - Zlatan promašio penal, pa sa dva gola rešio milanski derbi

Napoli deklasirao Atalantu, a Sampdorija Lacio Fudbaleri Napolija pobedili su danas Atalantu sa 4:1, u četvrtom kolu Serije A. Napoli je imao četiri gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Irving Lozano u 23. i 27, Mateo Politano u 30. i Viktor Osimeh u 43. minutu. Gol za goste dao je Lamers u 87. minutu. Atalanta je poražena posle tri pobede

Ibra presudio Interu u velikom gradskom derbiju!

Na Đuzepe Meaci odigran je gradski derbi između Intera i Milana u okviru 4. kola italijanske Serije A, a gosti su na kraju slavili sa 2:1. Zlatan Ibrahimović, Foto: AP/Antonio Calanni Gosti su bolje otvorili meč, a do gola su došli nakon 12-13 minuta igre. Aleksandar Kolarov je faulirao Zlatana Ibrahimovića u svom šesnaestercu, pa je opravdano dosuđen

"DERBI DELA MADONINA" SE VRATIO NA STARO: Kakav Milan? Silan Milan! Kolarov napravio penal, Ibra objasnio fudbal

Fudbaleri Milana slavili su protiv Intera u "Derbiju dela Madonina" rezultatom 2:1 i tako zadržali maksimalan učinak u prva četiri kola. Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće SASTAVI KOJI NAGOVEŠTAVAJU LJUTU BORBU: Stankoviću diktira