Ekspo demantuje laži - Niko ne iseljava studente iz Studentskog grada
Povodom lažnih navoda pojedinih medija o navodnom iseljavanju studenata iz Studentskog grada na Novom Beogradu, oglasili su se iz kompanije "Ekspo" i demantovali tvrdnje. Saopštenje prenosimo u celosti: Povodom informacija koje su se pojavile u javnosti o navodnom iseljenju studenata iz Studentskog grada na Novom Beogradu zbog održavanja Specijalizovane
Najavljeno iseljavanje studenata iz doma zbog izložbe EXPO
Foto: Beta/Milan Obradović 0 komentara Zbog projekta EXPO, studenti drugog bloka F krila Studentskog grada biće primorani da se isele iz domova bez garancije nalaženja drugog vida smeštaja, objavili su studenti u blokadi na mreži X. „Zgroženi smo ovom odlukom i poručujemo režimu da nećemo dozvoliti da, i ovaj put, projekti budu važniji od sigurnosti




