Kojo: Ja sam se među prvima našao na crnoj listi, ali je moja moralna obaveza da se obraćam javnosti
Photo: Antonio Ahel/ATAImages 0 komentara Glumac Nikola Kojo kazao je da je svestan da zbog svog aktivizma našao na „crnim listama“, zbog čega trpi konsekvence. Dodao je i da veruje da je „dan posle“ u Srbiji već počeo, ocenjujući da se deo ljudi, koji su ranije bili uz vlast, sada vidno osvešćuje, sve zahvaljujući studentskim protestima i energiji

