Horor na Novom Beogradu: Dečak pao sa 10 metara visine - Bore mu se za život
Sinoć se na Novom Beogradu dogodila stravična nezgoda kada je dečak (14) zadobio teške telesne povrede prilikom pada sa visine od preko 10 metara. Kako prenosi Telegraf, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu









