Poraz Zvezde u Almatiju, igra brine više od rezultata

Zvezda se još uvek opasno šeta po začaranom krugu, po ivici provalije u koju vrlo lako može da upadne, ako se brzo ne uozbilji. Uzroci poraza od Kairata u dalekom Almatiju  2:1 (1:0), mogu biti višestruki. Neki se brzo mogu otkloniti, a na neke posledice, koje mogu biti dalekosežne, treba obratiti posebnu pažnju. Zabrinjava i činjenica, ne toliko zbog

EKSTAZA U SVLAČIONICI KAIRATA, ISPLIVAO SNIMAK: 1 stvar odatle bi morala DA ZABRINE ZVEZDU!

U prvom meču drugog kola Beograđani su izgubili u Almatiju od kazahstanskog Kairata - posle 90 minuta na semaforu je stajalo 2:1. Strelci za domaće bili su Hose Kante (24) i Maki Banjak (79) , a jedini pogodak Zvezde je takođe delo fudbalera kazahstanskog kluba - u svoju mrežu je loptu ubacio Dino Mikanović (57). Osim poprilično blede partije, Zvezdu

Optimistični Stanković nakon Kairata: "Moramo biti bolji, idemo na pobedu u Beogradu!"

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Kairata u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa 2:1, a trener "crveno-belih" rekao je da mora mnogo bolje da se igra u revanšu. Bledu partiju je pružila ekipa Zvezde, prvo poluvreme su igrali bez ideje, dok su se u drugom značajno popravili. S obzirom na to da je ukinuto pravilo gola u gostima,

Stanković: Znali smo da će biti teško, u Beogradu na pobedu

Crveno-beli poraženi su od Kairata 2:1 u Almatiju u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. 43060940 Stanković: Idemo u Beogradu na pobedu "Znali smo da će biti tvrdo i teško, ali ići ćemo na pobedu u Beogradu. Dosta se direktno igralo i ono o čemu smo pričali... Prekidi, jer smo na taj način praktično primili dva gola. Dosta je konfuzije

DEKI ZNA UZROKE PORAZA! Stanković optimista: Verujem u momke i domaći teren!

- Znali smo da će biti tvrdo i teško, ali ići ćemo na pobedu u Beogradu. Dosta se direktno i gralo i ono o čemu smo pričali - prekidi, jer smo na taj način praktično primili dva gola. Dosta je konfuzije i stegnutosti bilo u prvom poluvremenu, ali drugi deo igre je bio dosta bolji i konkretniji, međutim, sitnice prave razliku. Moramo biti bolji u revanšu,

STANKOVIĆ POSLE KAIRATA OTKRIO GDE JE KRENULO PO ZLU: "Znamo šta nam je činiti"

Crvena zvezda je poražena od Kairata rezultatom 2:1 u Almatiju u okviru prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a utiske posle meča izneo je Dejan Stanković . - Znali smo da će biti tvrdo i teško, ali ići ćemo na pobedu u Beogradu. Dosta se direktno i gralo i ono o čemu smo pričali - prekidi, jer smo na taj način praktično primili dva

Borjan jurnuo na pomoćnog sudiju posle primljenog gola, tražio ofsajd kod gola Banjaka

Fudbaleri Crvene zvezde najblaže rečeno nisu oduševili protiv Kairata na evropskoj premijeri, u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Beograđani su posle neubedljive igre poraženi rezultatom 2:1 , i to golom doskorašbnjeg igrača Partizana Makija Banjaka. Centarforski je Kamerunac reagovao powl3 neuspele ofsajd zamke crveno-belih, Rodić

Bivši štoper Partizana šokirao Zvezdu: Banjak matirao Borjana za pobedu Kairata

Video: Crveno-beli opet gube: Dok je bio u Partizanu nije uspeo, a sad je u dresu Kairata dao gol Zvezdi Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su posle 1:0 da dođu do poravnanja, ali su na gostovanju Kairatu od 79. ponovo primili gol koji je ih je odveo u poraz - kojeg je postigao bivši štoper Partizana Maki Banjak. Banjak je ušao u igru u 68. minutu, a uz