Ederson naređao odbrane, Sterling jednim potezom rešio meč s Arsenalom

Siti je jedini pogodak postigao u 23. minutu kada se Rahim Sterling najbolje snašao u kaznenom prostoru Tobdžija . Tim Mikela Artete propustio je priliku da preko Bukaja Sake, Davida Luiza i Nikolasa Pepea postigne bar jedan pogodak u meču u kom je Arteta igrao protiv svog trenerskog "učitelja" Pepa Gvardiole. Foto: Tanjug/AP Ederson je igračima Arsenala

PREMIJER LIGA: Mančester siti bolji od Arsenala!

Loša partija ‘Tobdžija’. Večeras su se Mančester siti i Arsenal sastali u okviru petog kola Premijer lige na Etihadu . Domaćini su slavili rezultatom 1:0. U 23. minutu Rahim Sterling je rešio meč jedinim golom koji je postignut. Aguero je dodao loptu Fodenu koji je šutirao, golman Leno je izbacio loptu, međutim samo do Sterlinga koji je sigurno ‘zabio’

Sterling srušio Arsenal, vratio se Aguero

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Arsenal sa 1:0, u utakmici petog kola Premijer lige. Mančester siti, Foto: EPA Jedini gol postigao je Rahim Sterling u 23. minutu. Kapiten Sitija je natrčao na odbijenu loptu posle šuta Fila Fodena. Arsenal je imao nekoliko prilika da izjednači, ali je golman Ederson uspeo da odbrani udarce

Siti pobedio Arsenal

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Arsenal sa 1:0, u utakmici petog kola Premijer lige. Foto: Pixabay/Blueeyes Jedini gol postigao je Rahim Sterling u 23. minutu. Kapiten Sitija je natrčao na odbijenu loptu posle šuta Fila Fodena. Arsenal je imao nekoliko prilika da izjednači, ali je golman Ederson uspeo da odbrani udarce

Sterling "slomio" Arsenal VIDEO

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Arsenal 1:0 (1:0) u 5. kolu engleske Premijer lige. Trenutak odluke dogodio se u 23. minutu kada je Rahim Sterling savladao Bernda Lena. Hitri engleski napadač sačekao je jedan odbitak Lena i matirao ga u trenutku kada je odbrana Arsenala bila jako statična. Nije viđeno previše uzbuđenja na Etihadu, Arsenal je

treling presudio Tobdžijama, Arsenal razočarao

Fudbaleri Mančester Sitija u jednom od derbija petog kola Premijer lige pobedili su Arsenal na Etihadu rezultatom 1:0. Alex Livesey, Getty Images Sport Rahim Sterling Jedini gol postigao je Rahim Sterling u 23. minutu. Ekipa iz Londona je zabeležila drugi poraz u šampionatu i sa devet bodova ostala je na deobi trećeg mesta sa Aston Vilom i Lesterom,

Učitelj nadmudrio učenika, minimalac Sitija protiv Arsenala

Mančester siti ne oduševljava igrom na početku nove sezone, ali su "građani" osvojili tri boda u duelu sa londonskim Arsenalom. 40061365 Sterling doneo tri boda "građanima" U veoma razačoravajućem meču, gledajući ovu sezonu Premijer lige, Siti je do tri boda stigao golom Rahima Starlinga u 23. minutu, posle odbrane golmana Lena i loše reakcije defanzivaca

MINIMALAC "GRAĐANA": Sterling MATIRAO Lena, "tobdžije" PALE u Mančesteru!

Velika uzbuđenja u petoj rundi premijeršipa. Tanjug/AP Rahim Sterling slavi pobedonosni gol protiv Arsenala Fudbaleri Mančester sitija savladali su na "Etihadu" Arsenal u jednom od derbija 5. kola Premijer lige sa 1:0 (1:0). PRŠTALO NA DERBIJU "DELA MADONINA": Ibra HEROJ, Kolarov TRAGIČAR, Milan SRUŠIO Inter! Odlučujući pogodak na meču postigao je