PRED MASAKR CELU NOĆ NIJE SPAVAO! Novi detalji o ponašanju dečaka ubice iz Ribnikara: To jutro je obukao CRNU KOŠULJU i krenuo u krvavi pir
Viši sud u Beogradu izrekao je u četvrtak presudu Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar", na ponovljenom suđenju. Oba roditelja su osuđena na zatvorske kazne. Predsednik sudskog veća Dragan Martinović je tokom obrazloženja rekao da je dečak ubica imao 211 izostanaka u 47 dana od 137 radnih dana. Foto: Tanjug/AP









