pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

KOLONA JE SVE DUŽA! Stižu i građani sa Kosova i Metohije, u Golubincima veličanstven doček!
KOLONA JE SVE DUŽA! Stižu i građani sa Kosova i Metohije, u Golubincima veličanstven doček!

KOLONA JE SVE DUŽA! Stižu i građani sa Kosova i Metohije, u Golubincima veličanstven doček!

Juče su kolone građana iz raznih delova Srbije pešice krenule ka prestonici na veliki skup "Srbija, jedna porodica" koji se održava 27. juna Na putu ka prestonici šalju jasnu i snažnu poruku - Srbija pobeđuje! Podsetimo, veliki broj građana iz raznih delova zemlje krenuo je juče pešice za Beograd, gde će u subotu prisustvovati na velikom skupu ispred

Sramne scene u Inđiji! Dok građani pešače ka glavom gradu, blokaderi prave deponiju...

Sramne scene u Inđiji! Dok građani pešače ka glavom gradu, blokaderi prave deponiju...

Sramne scene zabeležene su na ulicama Inđije, gde su pristalice opozicije i blokaderi pokazali potpuno nepoštovanje prema svom gradu i sugrađanima. Kako se jasno vidi na fotografijama , ulice i trotoari ostali su zatrpani gomilom bačenih papira i letaka. Ove sramne letke, na kojima se nalaze poruke poput "Niste dobrodošli" i "Studenti pobeđuju", namerno

GRAĐANI SREMČICE, STARE PAZOVE I KALUĐERICE DOČEKUJU ŠETAČE! Evo kada stižu kolone građana koji pešače ka Beogradu na veliki skup!

GRAĐANI SREMČICE, STARE PAZOVE I KALUĐERICE DOČEKUJU ŠETAČE! Evo kada stižu kolone građana koji pešače ka Beogradu na veliki skup!

Građani iz više delova zemlje krenuli su pešaka kako bi u subotu, 27. juna prisustvovali skupu "Srbija jedna porodica" u Beogradu , a večeras se  planirani dočeci za kolone koje pristižu iz različitih pravaca. Meštani Sremčice, Stare Pazove, i Kaluđerice večeras dočekuju šetače. Sremčica u 18 sati - doček ljudi koje pešače na skup iz pravca Lazarevca

Veličanstven prizor iz Rume: Pogledajte kako su dočekani građani koji peške idu ka Beogradu na velelepni skup 27. juna (FOTO/VIDEO)

Veličanstven prizor iz Rume: Pogledajte kako su dočekani građani koji peške idu ka Beogradu na velelepni skup 27. juna (FOTO/VIDEO)

Stanovnici Rume organizovali su juče veličanstven doček za grupu građana koja je peške krenula iz Sremske Mitrovice ka tom mestu oko 16 časova i tamo stigla u 20.50 sati. Oni su se, podsetimo, zaputili ka Beogradu kako bi ispred Skupštine Republike Srbije prisustvovali velelepnom skupu zakazanom za subotu, 27. jun . Juče je oko 16 sati iz Sremske Mitrovice

Vučić u Inđiji dočekao pristalice SNS koje pešače ka Beogradu

Vučić u Inđiji dočekao pristalice SNS koje pešače ka Beogradu

foto: R.Z./ATAImages 0 komentara Grupa od oko 90 pristalica Srpske napredne stranke (SNS), koja je krenula peške sa Petrovaradina ka Beogradu, stigla je večeras u Inđiju gde će prenoćiti, a dočeku je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Pristalice SNS jutros su pošle pešice ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu “Srbija jedna porodica“