Izborena Evropa sa Železničarom i odlazak posle pet i po godina u inostranstvo
Marko Konatar je završio misiju u Pančevu, posle pola decenije tokom kojih je branio boje Železničara , a naredna stanica biće mu Kauno Žalgiris . Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели FK Kauno Žalgiris (@fkkaunozalgiris) Nekadašnji đak Crvene zvezde odigrao je ukupno 148 utakmica, te za to vreme postigao sedam golova i pet asistencija

