Кошаркаши Спартака у Лиги шампиона
Суботичани су право на учешће изборили након што су прошле сезоне освојили титулу шампиона Србије. Како је саопштено, за учешће у новом издању Фиба Лиге шампиона пријављен је 61 клуб, док ће у групној фази наступити 32 екипе. Директан пласман у групну фазу обезбедило је 30 клубова, међу којима је и Спартак, док ће се преостала два места попунити кроз



