Olga Danilović izgubila u drugom kolu Rolan Garosa

Srpska teniserka Olga Danilović nije danas uspela da se plasira u treće kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je izgubila od 24. teniserke sveta Švajcarkinje Džil Tajhman posle dva seta, 4:6, 1:6. Danilović, 172. teniserka sveta, izgubila je posle sat i 19 minuta. Ona je napravila tri brejka, a Tajhman joj je šest puta oduzela servis, prenosi Beta. Tajhman

Kraj za Olgu Danilović u Parizu, nije imala šanse protiv Švajcarkinje

Srpko društvo u Parizu od danas je manje za jednog predstavnika, Olgu Danilović , koja je u 2. kolu Rolan Gartosa potučena od Švajcarkinje Žil Tajhman, 24. igračice na WTA listi. Olga je sve vreme bila u zaostatku, konstatno je tražila ritam da uzvrti rivalki i nikad ga nije našla, otud i ubedljivih 6:4 i 6:1 za devojku rođenu pre 24 godine u Barseloni

Srpska teniserka Olga Danilović zaustavljena u 2. kolu Rolan Garosa

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u 3. kolo Rolan Garosa, pošto je u drugom kolu poražena od Jil Tajhman iz Švajcarske 6:4, 6:1. Meč je trajao 79 minuta. Tajhman je trenutno 24. teniserka sveta, dok je Olga Danilović 172. na WTA listi. Foto Tanjug/ Z. Žestić, arhiva Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u

Olga Danilović zaustavljena u 2. kolu Rolan Garosa

PARIZ: Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u 3. kolo Rolan Garosa, pošto je u drugom kolu poražena od Jil Tajhman iz Švajcarske 6:4, 6:1. Foto: Youtube Printscreen Meč je trajao 79 minuta. Tajhman je trenutno 24. teniserka sveta, dok je Olga Danilović 172. na WTA listi. Švajcarska teniserka će u 3. kolu igrati sa pobednicom meča

Poraz Olge Danilović u drugom kolu Rolan Garosa

Olga Danilović Foto: EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY 0 komentara Olga Danilović izgubila je u drugom kolu Rolan Garosa. Od nje je bolja bila Džil Belen Tajhman sa 2:0 u setovima (6:4:6:1). Dobro je u meč krenula Danilovićeva, ali je u šestom gemu prvog seta pretrpela brejk. Ipak, srpska igračica ne odustaje od prve deonice meča I pravi momentalni ribrejk,

Olga Danilović zaustavljena u drugom kolu

Olga Danilović je poražena u drugom kolu turnira u dva seta od Žil Belen Teišman iz Švajcarske. 46771578 Dobru borbu je pružila srpska teniserka u prvom setu, ali se 24. teniserka sveta bolje snašla u završnici seta, koju su obeležili brejkovi, i osvojila ovaj deo igre sa 6:4. U drugom setu je švajcarska teniserka odmah napravila brejk, potom došla

DEBAKL: Potpuni KRAH na Rolan Garosu!

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u treće kolo Rolan Garosa . Ona je u drugoj rundi ubedljivo poražena od 24. teniserke sveta Džil Tajhman rezultatom 2:0 (6:4, 6:1). U prvom setu su obe teniserke čuvale svoje servise do rezultata 3:2 za Švajcarkinju. Posle toga je usledila serija brejkova, a nažalost Olga je osvojila jedan manje,

Sjaj, ali i nemoć – kraj za Olgu na Rolan Garosu

Srpska teniserka Olga Danilović porazom od Švajcarkinje Jil Tajhman završila je učešće na Rolan Garosu. Danilovićeva je u drugom kolu izgubila rezultatom 6:4, 6:1, ostvarivši najbolji rezultat u karijeri na RG plasmanom u drugu rundu. Ona je prethodno prošla kvalifikacije savladavši Masarovu, Valtret i Tomovu, da bi nakon toga u prvom kolu eliminisala

KRAJ ZA OLGU U 2. KOLU! Švajcarkinja PREJAKA za Srpkinju!

Hrabro je Olga ušla u duel i u prvom setu odolevala daleko iskusnijoj Švajcarkinji do šestog gema, kada se suočila prvi put sa brejk loptama i izgubila svoj servis. (UŽIVO) ROLAN GAROS - 4. DAN! Olga blizu poraza VAJDA U AGONIJI PRED MEČ SA ĐOKOVIĆEM! Otkrio šta mu je Novak rekao! Ne želi da ga vidi... (UŽIVO) ROLAN GAROS - 4. DAN! Olga blizu poraza