Fudbaleri Irana ostavili rukom pisanu poruku u svlačionici koja se prepričava širom sveta
Foto: EPA/CHRISTOPHER TORRES 0 komentara Fudbaleri Irana ostavili su posle utakmice protiv Belgije na Svetskom prvenstvu poruku na stadionu u Los Anđelesu u kojoj navode svoju želju da „mir, poštovanje i prijateljstvo prevladaju među svim narodima“. Rukom pisana poruka ostavljena je u njihovoj svlačionici, posle remija sa Belgijom . Fudbaleri Irana




