pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Đoković slavio u Londonu!
Đoković slavio u Londonu!

Đoković slavio u Londonu!

Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Tomija Pola u egzibicionom meču pred Vimbldon. Đoković je petu godinu zaredom nastupio na Đorđo Armani Klasiku u Hurlingemu, koji se igra u nedelji pred Vimbldon. Trebalo je prvobitno da zaigra u sredu protiv Hačanova, ali je taj meč otkazao, pa se dva dana kasnije pojavio na terenima prestižnog londonskog kluba

Novak Đoković će ipak odigrati meč pre Vimbldona

Novak Đoković će ipak odigrati meč pre Vimbldona

Novak Đoković je pre dva dana otkazao meč protiv Karena Hačanovca i zabrinuo sve , ali dečuje da je sve okej ker će igrati na egzibiciji. U klubu Harlingem u okviru " Đorđo Armani klasik " sastaće se najbolji teniser svih vremena i Tom Pol oko 15.30. The return. #GATC | #HurlinghamClub | @DjokerNole pic.twitter.com/efp9yvXbhj — Giorgio Armani Tennis