Srpske odbojkašice uspešne protiv Kanade na startu Svetskog prvenstva

Ženska seniorska rerpezentacija Srbije, aktuelni svetski prvak, zabeležila je maksimalnu pobedu u svom prvom meču na Svetskog prvenstva u odbojci. Naše devojke su večeras u prvoj utakmici u C grupi, na stadionu Gelredom u Arnemu, savladale Kanadu sa 3:0, po setovima 25:23, 25:16 i 25:20, posle 66 minuta igre. Svetske prvakinje su odbranu trona počele

SILOVIT START SRPSKIH DAMA KA ODBRANI KRUNE: Srbija trijumfalno krenula na Svetskom prvenstvu

Odbojkašice Srbije savladale su Kanadu u 1. kolu Evropskog prvenstva grupe C u Holandiji maksimalnim rezultatom 3:0 (25:23, 25:16, 25:20) U drugom meču Srbija se sastaje sa Bugarskom u ponedeljak od 16h Srbija je tako trijumfalno krenula u odbranu Svetske titule. Kurir sport NE PROPUSTITE DOMAĆIN UBEDLJIV: Odbojkašice Holandije ubedljive protiv Kameruna

SRBIJA POKAZALA MOĆ NA STARTU SP! Odbojkašice maksimalnom pobedom počele ODBRANU TRONA!

Odbojkašice Srbije su maksimalnom pobedom započele odbranu svetske titule. Prvi rival, u okviru grupe C koja se igra u Arnemu, bila je selekcija Kanade koja nije imala nimalo šanse protiv sjajnih Srpkinja, pa je po setovima bilo 25:23, 25:16, 25:20. U prvom setu se igralo u serijama, ali je kvalitet naših devojaka prevagnuo. Imala je naša selekcija

Srbija ubedljiva protiv Kanade na startu Svetskog prvenstva

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Arnemu selekciju Kanade sa 3:0 (25:23, 25:16, 25:20), u meču prvog kola Grupe C na Svetskom prvenstvu.Srbiju je do pobede predvodila Tijana Bošković sa 23 poena, a pratila ju je Brankica Mihajlović sa 10 poena. Bianka Buša je zabeležila osam, a Jovana Stevanović sedam poena. Kod Kanade su

Odbojkašice Srbije ubedljive protiv Kanade na startu SP

ARNEM - Odbojkašice Srbije nadigrale su Kanadu sa 3:0 po setovima 25:23, 25:16, 25:19 u meč prvog kola Grupe C na Svetskom prvenstvu. Naredni rival naše selekcije je Bugarska, duel je na programu u ponedeljak od 15.30. Pre ovog susreta naše su važile za favorita a to su i dokazale na terenu. Kanađanke su pružile solidan otpor u prvom setu, ali nisu

Odbojkašice Srbije pobedile na startu SP

Počelo je 19. Svetsko prvenstvo za odbojkašice u Holandiji i Poljskoj. Odbojkašice Srbije odlično su počele odbranu krune osvojene u Japanu 2018. godine. U prvom meču na Svetskom prvenstvu Srbija je pobedila Kanadu ubedljivo sa 3:0 (25:23, 25:16, 25:19).Najefikasnija je bila Tijana Bošković. Kapiten je Srbiji donela 23 poena, a dvocifrena je bila i