STRAŠAN POŽAR I DALJE BUKTI NA DEPONIJI: Vanredno stanje u Mostaru, nesnosan smrad paljevine se širi gradom
Na zajedničkoj vanrednoj sednici Štaba civilne zaštite Grada Mostara i Županijskog štaba CZ Hercegovačko-neretvanskog kantona, održanoj u ponedeljak uveče, 22. juna, doneta je odluka o proglašenju tehničko-tehnološke nesreće uzrokovane požarom u javnom preduzeću "Deponija". Požar na deponiji i dalje je aktivan, a na terenu su angažovane sve raspoložive







