pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Zbog curenja amonijaka sedam osoba završilo u Domu zdravlja: Prve slike sa lica mesta su strašne

Zbog curenja amonijaka sedam osoba završilo u Domu zdravlja: Prve slike sa lica mesta su strašne

U akcidentu koji se tokom noći dogodio u Guči kada došlo do curenja amonijaka u jednoj hladnjači, a nekoliko lica javilo se u Dom zdravlja. - Sedam osoba se javilo u Dom zdravlja u Guči, od toga su četiri osobe prebačene u bolnicu u Čačku radi daljih ispitivanja. Niko nije životno ugrožen, uglavnom su se ljudi uplašili - rekao je za RINU Milija Milenković