HOĆE LI MURINJO BITI KAŽNJEN? Oglasila se UEFA, Portugalac je ovo ČEKAO DA ČUJE!

Evropska fudbalska unija ( UEFA ) sačekaće izveštaje delegata i zvaničnika utakmice finala Lige Evrope između Sevilje i Rome pre nego što odluči da li će da pokrene disciplinski postupak protiv trenera italijanskog kluba Žozea Murinja, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). Fudbaleri Sevilje osvojili su titulu u Ligi Evropa, pošto su u finalu u Budimpešti posle penala

NEMANJA MATIĆ POKAZAO VELIČINU! Slavni as se SLOMIO nakon finala, PLAKAO kao dete, a onda se pojavio Srbin i izgovorio ove reči!

Fudbaleri Sevilje osvojili su sinoć titulu u Ligi Evrope , sedmu u istoriji kluba, pošto su u finalu u Budimpešti posle penal serije pobedili ekipu Rome. Ovo spektakularno finale posebno je bilo zanimljivo srpskim navijačima, pošto su čak četvorica naših fudbalera bili deo ove utakmice. Više razloga za slavlje imali su Nemanja Gudelj i Marko Dmitrović

AKO MISLITE DA JE MURINJO PORAŽEN, VARATE SE "Posebni" je pobednik i kad baci medalju

Niko na svetu ne voli da gubi, pogotovo ne posle 120 minuta igre koja se završava na najsuroviji mogući način - serijom penala. TI SI JE*ENA SRAMOTA! Pojavio se snimak, Murinjo napravio sačekušu sudiji, pa ga izvređao! (VIDEO) TOTENHEM JE JEDINI KLUB SA KOJIM NISAM POVEZAN! Murinjo OPLEO po Pevcima i predsedniku LEVIJU TI SI JE*ENA SRAMOTA! Pojavio

Nemanja Matić nikako da razbije maler; U Budimpešti treći put ostao bez trofeja u Ligi Evrope

Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI 0 komentara Roma nije uspela da trofej iz Lige konferencije nadogradi sa peharom Lige Evrope. Sinoć je u finalu poražena od Sevilje posle izvođenja penala, nakon što je meč završen remijem (1:1). „Vučica“ je sav ulog stavila na finale u Budimpešti; da je osvojila renomirano takmičenje, imala bi zagarantovano mesto u Ligi

Murinjo bacio medalju na tribine posle poraza, evo kome ju je poklonio: "Čuvam samo zlatne"

Finalna utakmice ovogodišnje Lige Evrope odigrana na stadionu "Puškaš arena" u Budimpešti, pripala je fudbalerima Sevilje. Oni su posle boljeg izvođenja penala pobedili Romu, čiji je strateg nezadovoljan ishodom meča ,odlučio da svoju medalju pokloni navijaču. U regularnom toku rezultat je bio 1:1. Ovo je Murinju prvi poraz u finalima nekog Evropskog

SVET BRUJI O POTEZU VELIKOG MURINJA! Portugalac uzeo medalju, prišao tribinama i napravio potez koji će se DUGO PREPRIČAVATI!

Portugalski stručnjak Žoze Murinjo pokazao je ljudsku veličinu nakon nakon bolnog poraza u finalu Lige Evrope. Njegova Roma je poražena u finalu u Budimpešti nakon penala i to je izuzetno teško palo Portugalcu. Odmah po završetku meča otišao je u svlačionicu, ali se kasnije vratio na teren kako bi primio medalju i čestitao rivalu na pobedi. Kada je

OVO MOŽE SAMO ŽOZE! Murinjo BACIO medalju na tribine, navijač ostao u ŠOKU! (FOTO, VIDEO)

Fudbaleri Sevilje osvojili su Ligu Evrope pošto su u finalnom meču posle penala uspeli da savladaju Romu . U regularnih 90 minuta bilo je 1:1, Dibala je doveo Rimljane u vođstvo u 35. minutu, a Sevilja je izjednačila autogolom Manćinija u 55. minutu. Kasnije golova nije bilo, ušlo se u penal seriju posle koje su do pehara stigli Španci. Bilo je ovo

HRVAT ZAGRMEO: Treba ZAPALITI ceo grad!

Fudbaleri Sevilje osvojili su Ligu Evrope , sedmu u istoriji kluba, pošto su u finalu u Budimpešti posle penala pobedili ekipu Rome ukupnim rezultatom 5:2. Posle regularnih 90. minuta i produžetaka rezultat je bio 1:1, ali je Sevilja do trofeja stigla posle boljeg izvođenja penala. Nisu krili zadovoljstvo igrači tima iz Španije, pa je Ivan Rakitić

NE PRIHVATA PORAZ: Murinjo BACIO medalju Lige Evrope {VIDEO)

Trener Rome Žoze Murinjo bacio je medalju za drugo mesto, koju je dobio nakon poraza u Ligi Evrope. MURINJO OPLEO PO SUDIJI: ”Nepravda! Sudio je kao da je Španac” MURINJO OPLEO PO SUDIJI: ”Nepravda! Sudio je kao da je Španac” NIJE KOVAČEVIĆ, ALI JESTE REPREZENTATIVAC: Evo ko bi mogao da zameni Borjana na golu Zvezde NIJE KOVAČEVIĆ, ALI JESTE REPREZENTATIVAC: