Miler srećan zbog prve pobede

Vozač Dukatija Džek Miler rekao je da je zadovoljan današnjom pobedom u trci Moto GP šampionata za Veliku nagradu Japana. Miler je imao najbrže vreme: 42:29,174 minuta i ostvario prvi trijumf u sezoni. Drugi kroz cilj prošao je vozač KTM Bred Binder sa 3,409 sekundi zaostatka, a treći je bio Horhe Martin iz Dukati Pramaka sa 4,136 sekundi zaostatka

NOVI KIKS BANJAJE: Može li Kvartararo na "sporoj" Jamahi do nove titule?

Džek Miler je stigao do pobede u Japanu, na stazi "Motegi", ispred Horhea Martina i Breda Bindera. Međutim, sve oči su bile uprte u Kvartarara, Banjaju i Espargara , tri vozača koji se bore za titulu. A dramatic race from before lights out to the last lap!💥 Have a look at the best bits of the first #MotoGP race in Motegi since 2019! 👇 #JapaneseGP

Moto GP: Džek Miler je pobednik Velike nagrade Japana

Vozač Dukatija Australijanac Džek Miler pobednik je 16. trke sezone u Moto GP šampionatu za Veliku nagradu Japana, koja je vožena na stazi Motegi. Miler je pobedio u vremenu 42:29.174 minuta. Australijanac je poveo od samog starta trke i zasluženo je slavio sa 3,409 sekundi prednosti u odnosu na vozača Red Bula Breda Bindera iz Južne Afrike, prenosi

Da li Banjaja može do titule?

Italijanski vozač Dukatija Frančesko Banjaja govorio je o svojim šansama za osvajanje šampionske titule. Frančesko Banjaja nije završio trku u Japanu koja je vožena u nedelju ujutru. Zbog toga se 4 trke pre kraja zaostatak za vodećim Kvartararom sa 12 bodova popeo na 18. "Svaki poen je važan, pokušao sam da dođem do boljeg plasmana. Previše sam želeo

Moto GP: Džek Miler pobedio na Velikoj nagradi Japana

Naredna trka u Moto GP šampionatu biće vože na drugog oktobra za Veliku nagradu Tajlanda Vozač Dukatija Australijanac Džek Miler pobednik je 16. trke sezone u Moto GP šampionatu za Veliku nagradu Japana, koja je danas vožena na stazi Motegi. Miler je pobedio u vremenu 42:29.174 minuta. Australijanac je poveo od samog starta trke i zasluženo je slavio

Moto GP: Džek Miler prvi na Velikoj nagradi Japana

Miler je pobedio u vremenu 42:29.174 minuta. Australijanac je poveo od samog starta trke i zasluženo je slavio sa 3,409 sekundi prednosti u odnosu na vozača Red Bula Breda Bindera iz Južne Afrike. 48248147 Džek Miler prvi na Velikoj nagradi Japana Treći je bio Španac Horhe Martin iz ekipe "Prima Pramak", dok je četvrto mesto osvojio njegov zemljak

Australijski Vozač Džek Miler pobedio u trci za Veliku nagradu Japana

Vozač Dukatija Australijanac Džek Miler pobednik je 16. trke sezone u Moto GP šampionatu za Veliku nagradu Japana, koja je danas vožena na stazi Motegi. Miler je pobedio u vremenu 42:29.174 minuta. Australijanac je poveo od samog starta trke i zasluženo je slavio sa 3,409 sekunde prednosti u odnosu na vozača Red Bula Breda Bindera iz Južne Afrike.

MOTO GP: Miler slavio u Japanu

Vozač Dukatija Džek Miler pobednik je Velike nagrade Japana koja je vožena na stazi Motegi. Australijski motociklista doneo je Dukatiju šestu uzastopnu pobedu, potš oje na prethodnih pet trka slavio Frančesko Banjaja . ISTO KAO INO: Posle Vuelte Evenepul osvojio i svetsku titulu u Australiji ISTO KAO INO: Posle Vuelte Evenepul osvojio i svetsku titulu

Džek Miler dominirao, Banjaja ugrozio napad na titulu

U nedelju ujutru se vozila trka za VN Japana na stazi Motegi u MotoGP šampionatu. Poredak, top 10: 1. Džek Miler 2. Bred Binder 3. Horhe Martin 4. Mark Markes 5. Migel Oliveira 6. Luka Marini 7. Maverik Vinjales 8. Fabio Kvartararo 9. Enea Bastijanini 10. Marko Beceki Australijanac Džek Miler na fabričkom Dukatiju odneo je pobedu na ovoj čuvenoj stazi