"LAKI LUZER" PRESUDIO SRBINU: Krajinović bez drugog kola!

Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u drugo kolo mastersa u Madridu pošto je danas poražen od japanskog igrača Jošihita Nišioke sa 2:6, 4:6.Nišioka, "laki luzer", pobedio je 36. igrača sveta za sat i 19 minuta igre. Japanac je prvi set dobio sa dva rano napravljena brejka, da bi u drugom setu za pobedu Nišioki bio dovoljan brejk

Krajinović izgubio na startu turnira u Madridu

MADRID - Srpski teniser Filip Krajinović završio je učešće na Mastersu u Madridu, pošto je danas u prvom kolu izgubio od Japanca Jošihita Nišioke 6:2, 6:4. Krajinović je na startu turnira trebalo da se sastane sa Britancem Kameronom Norijem, koji je odustao od nastupa, pa je Nišioka došao da zamena i na kraju za sat i 19 minuta izborio narednu rundu

Krajinović ispao na startu Madrida

Srpski teniser Filip Krajinović ispao je na startu Mastersa u Madridu. Krajinović je imao zakazan duel u prvom kolu sa Kameronom Norijem iz Velike Britanije, ali je on odustao zbog povrede. Umesto njega je u glavni žreb ušao "srećni" gubitnik Jošihito Nišioka i pobedio Krajinovića posle dva odigrana seta – 6:2, 6:4. Nišioka je napravio dva brza brejka

Očajna partija Krajinovića protiv "laki luzera", Nišioka u drugom kolu Madrida

Nišioka je u glavni žreb ušao kao zamena za Kamerona Norija koji se povukao sa turnira, a Japanac je ukazanu šansu maksimalno iskoristio i za 80 minuta savladao favorizovanog srpskog tenisera. 42239483 Filip Krajinović zaustavljen u prvom kolu Madrida Očajno je Filip počeo meč protiv Japanca, izgubio prva dva svoja servis gema, pa je protivnik poveo

Nori se povukao sa turnira u Madridu, Nišioka izlazi na megdan Krajinoviću

Filip Krajinović dobio je novog protivnika u prvom kolu turnira u Madridu, pošto se Britanac Kameron Nori povukao. 42238379 Filip Krajinović Jedini preostali srpski teniser u prestonici Španije igraće protiv Japanca Jošihita Nišioke, koji je u žreb upao kao "srećni gubitnik". Ukoliko savlada Japanca, Filip bi u drugom kolu igrao protiv boljeg iz duela