Juniori Srbije šampioni Evrope u vaterpolu

EPA/Peter Komka HUNGARY OUT 0 komentara Selekcija sa igračima do 19 godina u finalu bila bolja od Španije – 9:8. Drastično promenjeni sastav A reprezentacije Srbije ovog leta je osvojio dva peta mesta i stao već u osmini finala jednog takmičenja, ali zato su njihovi potencijalni naslednici, jednog dana, uzeli brojne medalje. Generacija momaka do 18

Srbija novi vaterpolo šampion Evrope

EPA/Peter Komka HUNGARY OUT 0 komentara Selekcija s igračima do 19 godina u finalu bila bolja od Španije – 9:8. Drastično promenjeni sastav A reprezentacije Srbije ovog leta je osvojio dva peta mesta i stao već u osmini finala jednog takmičenja, ali zato su njihovi potencijalni naslednici, jedno dana, pokupili brojne medalje. Generacija momaka do 18

Odluka o „Mitrogolu“ na licu mesta

photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT 0 komentara Povređeni strelac het-trika u pobedi nad Švedskom putuje na sledeću utakmicu Lige nacija. Zbog bola u zglobu, Aleksandar Mitrović je posle tri data gola ove subote (4:1) zamenjen u drugom poluvremenu, ali će ipak biti u konkurenciji za odlučujući duel sa Norveškom, 27. septembra. Kako mu je bilo nešto

Partizan poražen i od Uniksa, pred start sezone

foto. KK Partizan 0 komentara Srpski košarkaški klub zauzeo četvrto mesto na turniru u Rusiji. Dan nakon što je ostao kratkih rukava protiv Zenita, a 24 časova pre toga savladao moskovsku Lokomotivu, Partizan je izgubio i utakmicu za treću poziciju na VTB Superkupu – 77:83. Bila je to zanimljiva i rezultatski neizvesna generalna proba crno-belih pred