HRABRA IGRA SRBIJE NIJE DALA REZULTAT: Poraz na startu Svetskog prvenstva u futsalu

Futsal reprezentacija Srbije poražena je od Irana sa 2:3, u prvom kolu Grupe F Svetskog prvenstva u Litvaniji. Golove za Srbiju postigli su Miloš Stojković u 18. i Dragan Tomić u 38. minutu. Strelci za Iran, trećeplasiranu selekciju sa prošlog Svetskog prvenstva, bili su u četvrtom minutu Hamid Ahmadi i Farhad Fakim, kao i Ahmad Esmeilpur u 37. minutu

Poraz futsal selekcije Srbije, golman Irana činio čuda

Futsal reprezentacija Srbije poražena je u prvom kolu Prvenstva sveta u Litvaniji od selekcije Irana – 2:3 (1:2) Srbija – Iran 2:3 (1:2) Strelci : 0:1 Ahmadi 4, 0:2 Fakim 4, 1:2 Stojković 18, 1:3 Rafiepur 35, 2:3 Tomić 37. Dvorana u Viljnusu. Crveni karton : Ahmadi 10:15, Rajčević 40. SRBIJA : Aksentijević, Tomić, Lazarević, Rakić, Rajčević. Vulić,

Poraz futsalera Srbije od Irana na startu Svetskog prvenstva

VILjNUS: Futsal reprezentacija Srbije poražena je od Irana 3:2 (2:1) u utakmici prvog kola F grupe na Svetskom prvenstvu u Litvaniji. Foto: Tanjug (T. Valič, arhiva) Strelci za srpski tim bili su Miloš Stojković i Dragan Tomić Srbija naredni meč igra za tri dana protiv Argentine, dok je 20. septembra na programu duel protiv selekcije SAD.

SP LITVANIJA: Srećniji Iran savladao Orlove

Futsal reprezentacija Srbije poražena je u prvom kolu Prvenstva sveta u Litvaniji od selekcije Irana sa 2:3 (1:2). Orlovi su po svemu prikazanom zaslužili daleko više, ali utisak je da je Iran bio i srećniji i spretniji. Orlovi su propustili veliki broj dobrih prilika, a s druge strane Iran je neočekivano lako u uvodnim minutima meča stekao prednost

Futsaleri Srbije poraženi od Irana na startu svetskog prvenstva

VILJNUS - Futsal reprezentacija Srbije poražena je od Irana 3:2 (2:1) u utakmici prvog kola F grupe na Svetskom prvenstvu u Litvaniji. Strelci za srpski tim bili su Miloš Stojković i Dragan Tomić Foto Tanjug/ S. Radovanović, ilustracija VILJNUS - Futsal reprezentacija Srbije poražena je od Irana 3:2 (2:1) u utakmici prvog kola F grupe na Svetskom prvenstvu

VILJNUS - Futsal reprezentacija Srbije poražena je u prvom kolu Prvenstva sveta u Litvaniji od selekcije Irana – 2:3 (1:2). Orlovi su po svemu prikazanom zaslužili daleko više, ali utisak je da je Iran bio i srećniji i spretniji. Orlovi su propustili veliki broj dobrih prilika, a s druge strane Iran je neočekivano lako u uvodnim minutima meča stekao

Srbija porazom počela SP

Futsaleri Srbije poraženi su na startu Svetskog prvenstva u futsalu. Futsal repezentacija Srbije poražena je na startu Svetskog prvenstva u Litvaniji od selekcije Irana sa 3:2. Srpski tim je čini se sa dosta respekta ušao u meč, Iran je bio konkretniji i rano stekao prednost od 2:0. Prvi gol za Iran postigao je Ahmadi u 4. minutu, bio je to šut sa