Vandalizam u Boru: Tinejdžeri mesecima harali po putu, ostavili mobilne semafore bez struje
Policija u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv trojice maloletnika zbog sumnje da su izvršili više teških krađa. Mladići se sumnjiče da su u periodu od 13. maja do 24. juna ove godine, na putu Bor–Selište, u više navrata obijali zaštitne kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora






