NOVOSAĐANI SLAVILI U LUČANIMA: Vojvodina bolja od Mladosti u zaostaloj utakmici 3. kola

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima ekipu Mladosti sa 2:0, u zaostaloj utakmici trećeg kola Super lige Srbije. Strelac vodećeg pogotka bio je Nemanja Čović iz penala u 24. minutu, da bi Dejan Zukić u poslednjim trenucima meča, u 94. minutu, pogodio za konačnih 2:0. Vojvodina je upisala sedmu pobedu u šampionatu i četvrta je na tabeli sa

Vojvodina prebolela večite, pobedom u Lučanima Novosađani skočili na četvrto mesto

Ova dva tima će se ponovo sastati u ponedeljak, u Novom Sadu, u okviru 18. kola domaćeg šampionata Vojvodina je izgubila od Crvene zvezde u Novom Sadu, potom i od Partizana u Humskoj, ali je profitirala u zaostaloj utakmici trećeg kola Super lige Srbije. Novosađani su slavili u Lučanima protiv Mladosti sa 2:0 (1:0), čime su se probili na četvrto mesto

VOJVODINA PREBOLELA PARTIZAN: Crveno-beli odneli ceo plen iz Lučana!

Mladost je imala veći posed lopte, činilo se da kontroliše igru na svom terenu, ali nisu mogli do gola. Vojvodina je povela u 28. minutu i to iz jedanaesterca, a precizan je bio Nemanja Čović. Tim Slavoljuba Đorđevića se uspešno odbranio u drugom poluvremenu i tako prekinuo niz od dva uzastopna poraza, poslednji je bio ubedljiv od Partizana 4:1. Pročitajte

Vojvodina dobila Mladost u Lučanima sa 2:0

Vođstvo Novosađanima doneo Nemanja Čović u 25. minutu a pobedu zapečatio gol Dejana Zukića u 90. Foto: J. Grlić Vojvodina je  pobedila u Lučanima sa ubedljivih 2:0. Prvi gol postigao je iskusni napadač Nemanja Čović u 25. minutu utakmice. Drugi pogodak delo je veziste Dejana Zukića, koji je mrežu Lučanaca pogodio u 90. minutu. Vredna pobeda „stare

Vojvodina se oporavila od teškog poraza protiv Partizana

U zaostaloj utakmici 3. kola Linglong Superlige Srbije Vojvodina je savladala Mladost u Lučanima minimalnim rezultatom – 1:0 (1:0). Jedini gol na meču postignut je u 28. minutu i to iz jedanaesterca, a siguran izvođač za "lale" bio je Nemanja Čović. Domaćin je imao veći posed lopte i više se trudio da kontroliše igru na svom terenu, ali iz te igre