Deco, sad kad su vas svi otpisali, setite se Jokićevih reči - Ima nešto što Srbi zovu "inat"
"Orlići" koje predvodi selektor Gordan Petrić odlaze značajno oslabljeni, jer su nakon povređenih Veljka Milosavljevića i Adema Avdića, učešće otkazali Vasilije Kostov, Mihailo Cvetković, Andrija Maksimović i Andrej Bačanin. Zvanično, svakom od njih klub je zabranio da ide na takmičenje, pošto ima pravo na to, jer se ne radi o zvaničnom FIFA terminu


