pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Sada je i zvanično! Srbija ima direktnog učesnika u Ligi šampiona
Sada je i zvanično! Srbija ima direktnog učesnika u Ligi šampiona

Sada je i zvanično! Srbija ima direktnog učesnika u Ligi šampiona

Srbija će imati direktnog učesnika u FIBA Ligi šampiona, jer će aktuelni prvak države Spartak iz Subotice nastupiti u pomenutom takmičenju bez kvalifikacija. Sjajna je ovo vest za domaću košarku, a o tome je u više navrata pričao i proslavljeni srpski trener Svetislav Pešić - naši klubovi moraju da igraju sa najboljima kako bi napredovali i kako bi

Spartak iz Subotice u FIBA Ligi šampiona!

Spartak iz Subotice u FIBA Ligi šampiona!

Košarkaški klub Spartak iz Subotice obezbedio je učešće u grupnoj fazi naredne sezone FIBA Lige šampiona, što predstavlja jedan od najvećih uspeha u istoriji kluba. Takmičenje je potvrdilo da će se subotički tim naći među 30 ekipa koje će naredne sezone učestvovati u borbi za evropski trofej, čime je još jednom nagrađena sjajna sezona, krunisana osvajanjem

Кошаркаши Спартака у Лиги шампиона

Кошаркаши Спартака у Лиги шампиона

Суботичани су право на учешће изборили након што су прошле сезоне освојили титулу шампиона Србије. Како је саопштено, за учешће у новом издању Фиба Лиге шампиона пријављен је 61 клуб, док ће у групној фази наступити 32 екипе. Директан пласман у групну фазу обезбедило је 30 клубова, међу којима је и Спартак, док ће се преостала два места попунити кроз