Kombi uleteo u radove Na mostu kod Beške
38 BEŠKA – Na mostu kod Beške danas je došlo do saobraćajne nezgode u smeru ka Beogradu, kada je vozač kombija udario u zonu radova na auto-putu. Prema informacijama objavljenim na društvenim mrežama, nakon nezgode formirane su velike kolone vozila, a saobraćaj je u jednom trenutku bio potpuno obustavljen. View this post on Instagram Na teren su izašli
PETORO POVREĐENIH! Novi detalji stravične nesreće na auto-putu Novi Sad-Beograd: Kombi se zakucao u vozilo putara!
U saobraćajnoj nezgodi na auto-putu Novi Sad-Beograd danas nešto pre 11 sati je povređeno pet osoba, saznaje Tanjug. Do nezgode je došlo kada je kombi vozilo udarilo u priključno vozilo putarske službe. Dva povređena muškarca iz nezgode su prevezena u Urgentni centar Kliničnog centra Vojvodine, od kojih je 46-godišnjak sa višestrukim kontuzionim povredama,
Težak udes na mostu Beška: Kombi se zakucao u signalizaciju, sve vrvi od kola hitnih službi
TEŠKA NESREĆA NA MOSTU BEŠKA! Kombi udario u znak, sumnja se da ima više povređenih!
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 11 sati na mostu Beška u smeru ka Beogradu. Prema nezvaničnim saznanjima Blica , sumnja se da je kombi udario u oznaku radova na putu. Navodno, više osoba je povređeno. Na ovoj deonici puta se stvaraju veliki zastoji. Na licu mesta je policija i više vozila Hitne pomoći. Poštovani čitaoci, možete nas








