Mladost pobedom došla nadomak Evrope, Voždovac skupo kaznio promašen penal Spartaka

U pet nedeljnih mečeva Radnički iz Niša je remizirao sa Napretkom 0:0, Metalac je bio ubedljiv protiv Javora sa 3:1, dok je Inđija "minimalcem" pobedila Zlatibor Čajetinu. Zanimljivo je bilo u okršaju Spartaka i Voždovca, šestog i sedmog tima tabele. Zmajevi su se pobedom izjednačili sa Subotičanima na 19 bodova posle 11 mečeva. Golove za Beograđane

Voždovac zaustavio Spartak!

Fudbaleri Voždovca pobedili su Spartak sa 2:1, u 11. kolu Super lige Srbije. Voždovac je ostvario šest upobedu i ima 19 bodova, koliko i Spartak. Na petom mestu tabele prestigla ih je Mladost, koja je sa 2:1 kao domaćin u Lučanima pobedila poslednjeplasiranu Mačvu. Metalac je kao gost pobedio Javor u Ivanjici sa 3:1, dok su Napredak i Radnički Niš

BEZ GOLOVA U KRUŠEVCU: Pobede Voždovca, Mladosti i Metalca

Voždovac je ostvario šest upobedu i ima 19 bodova, koliko i Spartak. Na petom mestu tabele prestigla ih je Mladost, koja je sa 2:1 kao domaćin u Lučanima pobedila poslednjeplasiranu Mačvu. Metalac je kao gost pobedio Javor u Ivanjici sa 3:1, dok su Napredak i Radnički Niš igrali 0:0 u Kruševcu. Kurir sport / Beta NE PROPUSTITE PRED UTAKMICU SA ZVEZDOM:

Remi u Kruševcu, poraz Spartaka "na krovu"

KRUŠEVAC/BEOGRAD - Fudbaleri Napretka i Radničkog iz Niša remizirali su u Kruševcu 0:0, u utakmici 11. kola Superlige Srbije. Na debiju dva trenera, Gorana Stevanovića na klupi domaćih i Milana Đuričića kod gostiju, viđeno je dosta taktičkog nadmudrivanja, ali bez golova. Voždovac je slavio "na krovu" protiv Spartaka sa 2:1, dok je Metalac iznenadio

BASTAJIĆ ZA MINIMALAC: Inđija zakucala Zlatibor za dno tabele

Strelac u Inđiji bio je Nebojša Bastajić u 22. minutu. Inđija je pobedila posle tri vezana poraza i sa 12 bodova zauzima 15. mesto. Zlatibor ima šest bodova i poslednji je na tabeli fudbalskog prvenstva Srbije. Kurir sport / Beta NE PROPUSTITE DOVOLJNO POLUVREME: Napoli deklasirao Atalantu (VIDEO) START ZA ZATVOR: Pikford je uleteo i povredio Van Dajka

Poraz Spartaka od Voždovca u gostima

KRUŠEVAC/BEOGRAD: Fudbaleri Napretka i Radničkog iz Niša remizirali su u Kruševcu 0:0, u utakmici 11. kola Superlige Srbije. Foto: Tanjug Na debiju dva trenera, Gorana Stevanovića na klupi domaćih i Milana Đuričića kod gostiju, viđeno je dosta taktičkog nadmudrivanja, ali bez golova. Voždovac je slavio "na krovu" protiv Spartaka sa 2:1, dok je Metalac

Voždovac bolji od Spartaka

Fudbaleri Voždovca pobedili su Spartak sa 2:1, u 11. kolu Super lige Srbije. Voždovac je ostvario šest upobedu i ima 19 bodova, koliko i Spartak. Na petom mestu tabele prestigla ih je Mladost, koja je sa 2:1 kao domaćin u Lučanima pobedila poslednjeplasiranu Mačvu. Metalac je kao gost pobedio Javor u Ivanjici sa 3:1, dok su Napredak i Radnički Niš

ZAVRŠENE SVE UTAKMICE SUPERLIGE ZA DANAS: Na pet utakmica viđeno 11 golova! Četiri penala, a od toga čak tri na jednom meču!

Zanimljiv dan za fudbal u Srbiji! Odigrano je pet duela. Inđija – Zlatibor 1:0 Prve su na teren izašle ekipe Inđije i Zlatibora. Konačan rezultat postavljen je već u prvom poluvremenu. U 22. drugom minutu meča Nebojša Bastajić je bio precizan i doneo je svom timu tri boda. Voždovac – Spartak Subotica 2:1 Voždovac nastavlja sa odličnim rezultatima.

Bastajić srušio Zlatibor, Spartak protiv Zmajeva omanuo na penalu

Miroljubivo bez golova u Kruševcu, Fudbaleri Inđije pobedili su danas Zlatibor sa 1:0, u 11. kolu Super lige Srbije. Strelac u Inđiji bio je Nebojša Bastajić u 22. minutu. Inđija je pobedila posle tri vezana poraza i sa 12 bodova trenutno zauzima 15. mesto. Zlatibor ima šest bodova i poslednji je na tabeli fudbalskog prvenstva Srbije. Fudbaleri Voždovca